מהתקשורת

כלכליסט:

“בתקופה האחרונה אפשר למצוא את סיידא בחנות קטנה וצפופה במרכז בעלי מלאכה 5 בתל אביב. חנות המתחבאת בחצר אחורית מרופטת והיא קודם כל בית מלאכה, ומסתתרים בה כמה מהשוקולדים הכי מקוריים וטעימים שיצא לי לטעום לאחרונה. פרלינים בטעמים מפתיעים כמו כוסמת ומרווה (משוגע לגמרי), צנובר והל (מבריק), אצות נורי ובוטנים (אשכרה), דובדבני אמרנה וקימל (נשבע לכם), פיסטוק ומי זהר או כוסברה ולימון”

תודה לחיליק גורפינקל על הריאיון המעניין. לכתבה המלאה לחצו על התמונה או על הקישור – השוקלטייר עודד סיידא: “אין לי טאבו בשוקולד”

טיים אאוט:

“כדי להגיע לבוטיק השוקולד של סיידא צריך להתכוונן ולחפש. מבלי לדעת את הכתובת המדויקת או לקבל הנחיות מראש, אפשר בקלות לפספס את השלט הצנוע כשלעצמו. שביל צר מוביל אל כניסה לבית מגורים ולידו נמצא האטלייה, שילוב של חנות ומפעל. מי שמצפה לבוטיק שוקולד מעוצב בגווני חום עמוקים יתבדה. ציוד פונקציונלי מפלדת אלחלד תופס את חלקו הגדול של החלל, ורק ניחוח שוקולד וויטרינה קטנה מספרים את הסיפור.”

תודה לשרון בן-דוד שכתבה נפלא על חנות השוקולד שלנו. להמשך קריאה לחצו על התמונה או על הקישור – בוטיק שוקולד סודי בלב העיר

בא לכם משהו טעים? בקרו בחנות שוקולד שלנו ותוכלו ליהנות ממארזי שוקולד ויין, ועוד מגוון רחב של מתוקים 

מארז פרלינים, טרפלס, גלידוניות, מוס שוקולד מריר, מטבעות ג’נדויה ועוד – הכל כמובן בעבודת יד של שוקולטייר עודד סיידא. הכנסו, בחרו והזמינו! תיהנו